МОЙ ПРОФИЛЬ |
              актерские курсы,   школа актерского мастерства
Главная
Регистрация
Проспект ПОБЕДЫ 44
КИНОСТУДИЯ им.ДОВЖЕНКО
(066)4323420, (067)8608031

Ми допомагали в підборі акторів для кінокомпанії Стар Медіа
Star Media  - один з лідерів з виробництва та дистрибуції кіно- і телефільмів, теленовел і серіалів, телевізійних програм і докудрам, які з успіхом йдуть на провідних телеканалах Росії , в країнах СНД і за кордоном.
Група компаній Star Media своєму розпорядженні власні знімальними павільйонами , знімальним обладнанням , парком автоспецтехніки і студіями постпродакшн в Москві , Києві й Астані . Кінокомпанії Групи щорічно виробляють понад 600 годин теленовел , прайм- тайм серіалів , десятки телевізійних фільмів і повнометражне кіно. Бібліотека прав Star Media в 2012 році склала більше 3 100 годин готового продукту власного виробництва в різних жанрах.
Фільми та серіали виробництва Star Media незмінно отримують високі рейтинги і регулярно відзначаються в числі Топ- 10 програм на провідних телеканалах Росії та СНД. Серед них - «Анна Герман » , « Дело гастронома № 1 » , «Життя і пригоди Мішки Япончика » , «Котовський » , «Небо у вогні » , « Широка ріка » , «Смерть шпигунам ! » , « Пастка » , «Північний вітер »,« У лісах і на горах » , « За все тобі дякую » , докудрама « Велика війна » , цикли« Історія держави Російської »і« 1812 » , телевізійні фільми« Трава під снігом » , « Карасі » , « Антиснайпер » , «Час щастя» і багато інших.
Star Media активно розвиває виробництво повнометражних картин , у тому числі в копродакшене . У числі її кінотеатральних релізів авантюрна комедія « О, щасливчик! » (2009 , реж. Едуард Паррі ) і психологічний трилер « Ховайся! » (2010 , реж. Джонні О'Райлі ) . У 2011 році права на кінофільм « Ховайся! » Були куплені голлівудськими студіями для ремейка і прокату в США .
На базі власної студії з виробництва 3D-анімації та графіки « Бабич Дизайн» групою створюються унікальні для Росії та СНД формати історичних циклів і докудрам , складові конкуренцію кращим західним освітнім і науково- популярних програм ( « Велика війна » , «Історія держави Російської» , «Битва за Москву » , «Сказання про Хрещення Русі » тощо) . У 2009 році « Бабич Дизайн» стала єдиною студією з країн СНД , що увійшла в число пріоритетних постачальників графіки та анімації для телеканалів BBC ( «Бі -Бі -Сі »). У 2011 році повністю дубльована докудрама « Велика війна » / Soviet Storm була випущена у Великобританії на телеканалах History .
Група компаній Star Media успішно розвиває закордонні продажу свого контенту . Права на покази продуктів Star Media набувають телеканали Східної та Західної Європи , Китаю , Японії , США , Ізраїлю , Близького Сходу та інших країн і регіонів. Так , наприклад , опціони на виробництво формату розважального шоу « Go Dance ! » Були придбані в Північній Америці , Норвегії та Франції та Китаї.
Проекти виробництва Star Media є номінантами і лауреатами таких престижних міжнародних фестивалів і премій , як AFI ( США ) , Monte- Carlo Television Festival ( Монако ) , WorldFest Houston Film Festival ( США ) , SeoulIntDramaAward ( Ю. Корея) , International TV Festival Bar ( Чорногорія ) , «ТЕФІ» ( Росія ) , «Золотий орел» ( Росія ) , «Кіношок» ( Росія ) , «Дух вогню» ( Росія ) , « Золота скринька » ( Болгарія ) , « Лiстопад » (Білорусь) , телекінофорум « разом » ( Україна ) , премія« Телетріумф » ( Україна ), премія ФСБ ( Росія ), фестиваль військового кіно імені Ю.Н.Озерова ( Росія ) , МКФ « Золотий витязь » ( Росія ) , « Віват , кіно Росії »( Росія ) , «Віддзеркалення» ( Росія ) , та багатьох інших.Логин:
Пароль:


Проспект Победы 44 киностудия им.Довженко
м. Шулявская
тел. (066)4323420, (067)8608031


ABSTAR ©