Среда, 26.06.2019, 15:37
Вы вошли как Гость | Группа "Гости" МОЙ ПРОФИЛЬ | RSS
              актерские курсы,   школа актерского мастерства
Главная
Мой профильРегистрация
ВыходВход
welkom

Меню сайта

Форма входа
Логин:
Пароль:

assistans

НАШ КАНАЛ НА ЮТУБ

.Ми проводили курси-тренінги для дикторів Міжнародного аеропорту «Бориспіль», який є найбільшим і найпотужнішим в Україні. Він забезпечує близько 65% авіаційних пасажирських перевезень України, і щороку обслуговує понад 8 млн. пасажирів.
«Бориспіль» вдало розташований на перетині багатьох повітряних трас, що поєднують Азію з Європою та Америкою. Близько 50 національних та зарубіжних авіакомпаній здійснюють з «Борисполя» перевезення пасажирів та вантажів за понад 100 регулярними маршрутами.
Аеропорт має дві злітно-посадкові смуги та три пасажирських термінали. Технічні можливості аеродрому аеропорту «Бориспіль» залишаються унікальними для України, країн СНД та Східної Європи. Злітно-посадкова смуга довжиною 4000 м і шириною 60м дозволяє приймати повітряні судна всіх типів цілодобово, в тому числі в умовах обмеженої видимості. «Бориспіль» є також єдиним аеропортом України, з якого виконуються трансконтинентальні рейси.
У червні 2012 року в аеропорту відкрито найбільший та найсучасніший в Україні термінальний комплекс — пасажирський термінал «D». «Бориспіль» став першим в державі оператором, що надає повний спектр хендлінгових послуг. В аеропорту розроблено та реалізовано унікальний проект — офіційну служба «Sky Taxi», яка гарантує безпеку та якість обслуговування пасажирів.

ABSTAR ©