МОЙ ПРОФИЛЬ |
              актерские курсы,   школа актерского мастерства
Главная
Регистрация
Проспект ПОБЕДЫ 44
КИНОСТУДИЯ им.ДОВЖЕНКО
(066)4323420, (067)8608031

Главная » 2022 » Сентябрь » 27 » Як знайти, підготуватись та успішно пройти кастинг? Тренінг для всіх, хто хоче зніматись в фільмах, серіалах, телепередачах, рекламах і т.д.
07:18
Як знайти, підготуватись та успішно пройти кастинг? Тренінг для всіх, хто хоче зніматись в фільмах, серіалах, телепередачах, рекламах і т.д.

Як знайти, підготуватись та успішно пройти кастинг? Тренінг для всіх, хто хоче зніматись в фільмах, серіалах, телепередачах, рекламах і т.д.

На цьому тренінгу будуть розглянуті наступні питання:

1. Пошук та запис на кастинг (як та де шукати кастинги, як записатись на кастинг, яку інформацію надавати, які фото, відео необхідні, основні помилки, через які вам відмовляють, та не запрошують на кастинг)

2. Підготовка до кастингу (як підготуватись до кастингу, які навички необхідні, яку інформацію, та що, про себе необхідно підготувати)

3. Етапи проходження кастингу ( які існують етапи кастингу, як правильно поводити себе на кастингу, як відбувається кастинг, які питання можуть буди, та як на них відповідати, основні помилки, які можете зробити, та отримати відмову)

Всі зібрані кошти підуть на допомогу дітям постраждалим від війни, дітям переселенцям.

Тренінг проводитеме:

Актор, викладач, телеведучий і письменник Артем Позняк.

Зніматися в популярних серіалах Артем почав, ще будучи студентом. Перші ролі були епізодичними й другорядними в картинах «Жіночі сльози», «Я прийду сама», «Повернення Мухтара», «Костоправ», «Ластівчине гніздо», «Джамайка» та інш. А першу повноцінну роль актор зіграв у багатосерійному фільмі «Відділ 44», де постав в образі експерта, який розплутує складні злочини.

В останні роки виконавець активно задіяний у різних фільмах.

ФІЛЬМОГРАФІЯ

Привіт, тату!, Спадок, Тінь минулого, Ментівські війни. Харків-2, Швабра, Пошта, Опікун, Нюхач-4, Стоматолог, Соломонове рішення, Подорож до центру душі, Ментівські війни. Харків, Дружина за обміном, Виноград, Список бажань, Пес-2, Мій найкращий ворог, Ментівські війни. Київ, Заповіт принцеси, Друге життя Єви, Я ніколи не плачу, Центральна лікарня, Вибач, На лінії життя, Катерина, Відділ 44, Впізнай мене, якщо зможеш, Справа Ангела, Вбити двічі, Повернення Мухтара-8, Повернення Мухтара-7, Хто у домі хазяїн?, Театр приречених, Жіночі сльози

Для запису на тренінг ставте + в коментарі, пишіть в дірект @abstar.filmschool або вайбер, телеграм 0664323420

Всі ваші кошти підуть на допомогу дітям постраждалим від війни, дітя переселенцям.

В суботу 1 жовтня о 15.00 на кіностудії Довженко проспект Перемоги 44

Просмотров: 458 | Добавил: Borsch | Рейтинг: 0.0/0
Имя отправителя *:
E-mail отправителя *:
Web-site:
Тема письма:
Текст сообщения *:
Оценка сайта:
Код безопасности *:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Проспект Победы 44 киностудия им.Довженко
м. Шулявская
тел. (066)4323420, (067)8608031


ABSTAR ©